Felnőttúszás

FELNŐTT OKTATÁS

Megkereste az oldalunkat és ezt a menüpontot. Ebből arra következtetünk, hogy megfogalmazódtak Önben a következő gondolatok:

"MEG KELL TANULNOM ÚSZNI, MERT NEM TELHET EL ÚGY AZ ÉLETEM, HOGY KIMARADJON BELŐLE A FÉLELEM NÉLKÜLI ÚSZÁS ÉLMÉNYE"

Rengeteg lelkes úszni vágyó érkezik hozzánk ezzel az elhatározással.

A tisztesség kedvéért fel kell hívnunk a figyelmét a következőkre: A kezdeti próbálkozások sok esetben nem hoznak ugrásszerű változást (még a legjobb edzők keze alatt sem) az órák néha fájdalommal, víznyeléssel, izomgörccsel járnak. Ez a nehezebb időszak pont az a néhány óra, ami alatt a lelkesedés elillan, és sokan feladják az esélyt arra, hogy átélhessenek egy csodálatos élményt..

Kérjük Önöket, ha úgy döntöttek, hogy elkezdik a tanulást, 10 óránál előbb ne hagyják abba!

FONTOS AZT IS MEGJEGYEZNÜNK, HOGY NEM EGY ESETBEN AZ ELSŐ ÚSZÁSNEM MEGTANÍTÁSÁRA ELEGENDŐ VOLT EGY ÓRA.

"EGÉSZSÉGI ÁLLAPOTOM MIATT, FELTÉTLENÜL SZÜKSÉGES ÚSZNI TANULNOM"

Az úszás egyes nemei gyakorlása vagy egy helytelen technika lehet, ártalmasabb az egészségre mintha semmit nem mozogna. Konzultáljon szakemberrel mielőtt úszni kezd!

"AZ ÓRÁIMON MINDENKI, AKI AZ USZODÁBAN TARTÓZKODIK, ENGEM FOG NÉZNI"

A felnőtt tanuló mindenkiből tiszteletet vált ki. Még ha valaki Önre is pillant, ne feledje; az uszodába nem bámészkodni járnak az emberek. Tehát ez a félelme se tántorítsa el az úszástól!

"TUDOK UGYAN ÚSZNI, DE SZERETNÉK MÉG FEJLŐDNI"

Rengetegszer érkeztek hozzánk olyanok, akik rendkívül jó technikával úsztak és órákig kellett őket győzködni arról, hogy ez így van. Ezt a szerepet is szívesen vállaljuk, ha szükséges. Persze valós hibáit is szívesen kijavítjuk.

Foglalkozások gyakorisága:

Ajánlott a heti 2 alkalom, de egyszeri gyakorlással is jól lehet haladni.

Érdekel, további információt, tájékoztatást kérnék.