Intenzív tanfolyam

INTENZÍV TANFOLYAM

A nyári szünetben 5 alkalmas (minden munkanapon) intenzív tanfolyamot szervezünk.

Több éves tapasztalat alapján bátran kijelenthetjük, hogy a kis létszámú csoportokban tanuló gyermekeknél észlehető a legnagyobb fejlődés. Véleményünk szerint optimális esetben minimum 4, maximum 8 fő képez egy úszócsoportot. Haladóknál  megengedhető a 12 fős létszám.

Tudásszintek, a mi besorolásunk alapján:

Vízhez szoktató tudású: az, aki most ismerkedik a merüléssel, lebegéssel, siklással, vízbe ugrással vagy a levegővétel és a kifújás vízi verziójával.

Kezdő: az, aki mélyvízben is képes alkalmazni a gyors- és hátúszás lábtempóját, de a kartempót egyik úszásnemben sem ismeri.

Középhaladó: az, aki tud hát-; mell-; és gyorsúszásban úszni kisebb nagyobb hibákkal.

Haladó: aki megtanulta az összes úszásnemet és további célja a szabályos fordulók, rajtok elsajátítása, edzés jellegű úszóprogram keretében.

Minden hétköznap.

Az előre meghirdetettek vagy egyeztetettek szerint.

Előnye:

Az egymást követő napokon történő gyakorlás ugrásszerű változást eredményez a résztvevők tudásában.